Eesti Energia blogi

Panusta puhtamasse maailma: Trad.Attack! kutsub sind üles liituma roheväljakutsega!

Foto: kuvatõmmis/YouTube.

Eesti Energia alustas kampaaniaga „Tule rohevooluga kaasa“, mille eesmärgiks on anda inimestele positiivseid ideid energia säästmiseks ja puhtama tuleviku eest hoolitsemiseks.

Kampaanias lööb kaasa armastatud trad-pop-rokkmuusikaansambel Trad.Attack!

Kuu aja vältel toimuvad sotsiaalmeedias Trad.Attack!-i eestvedamisel iganädalased üleskutsed, milles saavad kõik kaasa lüüa.

Väljakutsed jagunevad nädalapõhiselt erinevateks teemadeks: alustatakse energiasäästu teemaga, seejärel keskendutakse ploggingu ehk prügi korjamise promomisele ning lõpetatakse zero waste ehk prügivähendamise elustiili edendamisega.

Väljakutsed toimuvad sotsiaalmeedias, seega tasub jälgida nii @eestienergia kui ka @tradattack Instagrami ja Facebooki kontosid ning pidada meeles hashtagi #rohevool. Parimatele kaasalööjatele on välja pandud ka auhinnad!

„Kampaania on kannustatud ideest, et üheskoos saame luua puhtama homse. Kui me kõik muudame oma harjumusi kasvõi natukene, siis suudame ühiselt hoida paremini ka keskkonda.

Kampaania tegevused ongi üles ehitatud selliselt, et me inspireeriks ja kannustaks inimesi enda ümber oma elustiili kasvõi natukenegi muutma,“ selgitab Eesti Energia brändijuht Marie Niilisk tagamaid.

Sellega nõustub ka bändi Trad.Attack! üks eestvedajatest, Jalmar Vabarna. „Trad.Attack! on viimase kuue aasta jooksul esinenud pea neljakümnes erinevas riigis.

Oleme selle aja jooksul näinud kõike: vaesust, rikkust, mustust, puhtust, rumalust, nutikust. Me kõik vastutame võrdselt meie planeedi heaolu eest ning peaksime tegema igapäevaselt samme rohelisema tuleviku suunas, olgu need siis suured või väikesed,“ kommenteerib Jalmar.

„Oleme bändiga võtnud vastu otsuse, et kogu meie tegevus tugineb keskkonnasõbralikul mõtlemisel.

See, et meie kontserdid toimuvad edaspidi vaid taastuvatest allikatest toodetud energial ja meie fännitooted on 100% taaskasutatud materjalidest on vaid mõned näited meie panusest. Lisaks oleme ka eeskujuks teistele! Kutsume kõiki rohevooluga kaasa!“

Kuidas vooluga kaasa tulla? Loe lähemalt kampaania veebilehelt.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.