Söödavad joogitopsid, piknikukorv neljale ehk milliste toodetega üllatab tänavune grillihooaeg!

Grillihooaeg on täies hoos! Selleks sobilikud vahendid leiad PakendikeskusestFoto: Shutterstock

Suvi on täies hoos ja külmast kanged Eestimaalased kibelevad grillima või piknikku pidama. Aga selleks, et olemine oleks ikka mõnus ka, peavad sul olema kõik vajalikud tarvikud. Vaatame, mida on pakkuda Pakendikeskusel. 

Esimene asi, mida vajad, on muidugi grill. Olgu selleks siis gaasi-, söe- või elektrigrill, vali endale sobiv. Kui sul oma grilli pole, pole ka väga hull – paljud avalikud puhkealad ja parkmetsad on varustatud grillimiskohtadega.

Lisaks grillile on oluline kaasa võtta riistad, millega toitu valmistada. Näiteks on lausa hädavajalikud grillitangid, grillrest ja maitseainete komplekt. Näiteks võid sa oma lemmikmaitseainete segu kaasa haarata topsis, mille peale käib spetsiaalne aukudega kaheosaline kaas. Aga suureks abiks on ka bambusest grilltikud, mille otsa saab panna nii lihatükke kui ka näiteks piknikul sättida puuvilju või midagi muud meelepärast. 

Kogu vajalik kraam lihtsalt ühest kohast

Olulisel kohal on ka erinevad nõud, mille pealt süüa-juua ja kuhu liha, salateid ja muid hõrgutisi panna. Pakendikeskusest leiab suure valiku erinevaid korduskasutatavaid topse, pokaale, taldrikuid, karpe ja muid nõusid, mida on hea grillipeol või piknikul kasutada. Lõkkekartulitele on ideaalne näiteks foolium, mis ei lähe kergelt katki. 

Üks mugav lahendus on Pakendikeskuse tootevalikus ka piknikukorv neljale. Komplekti kuuluvad korduskasutatavad neli pokaali, neli kaussi, neli kahvlit, neli nuga, neli supilusikat, neli kohvilusikat, tekstiilist korv, lisaks veel biolagunev prügikott ja neli valget salvrätikut.

Kes tahab aga grillipeole või piknikule minna oma topsi ja taldrikuga, see saab Pakendikeskusest soetada korduskasutatava festivalikomplekti, mis on pakitud sulguriga kilekotti ja sisaldab korduskasutusnõusid ühele. Komplekti kuuluvad tops, taldrik, kahvel, nuga, supilusikas ja kohvilusikas.

Kes tahab aga joogipoolist valmistada korraga suuremale seltskonnale, see leiab tootevalikust kaheliitrise kaanega kannu. Pakendikeskus on mõelnud ka õllesõpradele, sest olemas on ka kaks korduskasutatavat plastikust kannu, üks suurem suuremale õllesõbrale ja teine väiksem väiksemale õllesõbrale.

Oluline põhjus, miks tasub piknikule või grillima minnes kasutada pigem korduskasutatavad nõusid ja loobuda ühekordsetest plastiknõudest on lihtne – need on keskkonnasõbralikud.  

Söö nõud ära! 

Kes tahab olla veelgi keskkonnasõbralikum, siis neile on veel üks võimalus – söödavad joogitopsid. Suurem, 26-grammine tops mahutab kuni 220 ml vedelikku ja sisaldab 105 kcal. Väiksem, 110 ml tops on 14-grammine ja sisaldab 56 kcal. Iga küpsisest topsi ümber on mugavamaks hoidmiseks paberist riba. Topsi saad nõude pesemise asemel lihtsalt koos kohvi, söögi või magustoiduga ära süüa.Tops sobib ka vegan grillifännidele. Lisaks ei sisalda topsi valmistamiseks kasutatud küpsis värvaineid, magusaineid ega säilitusaineid. Küpsis on 100% vegan.

Pakendikeskus on katsetanud erinevaid magustoidu retsepte topsidega ja selgus, et need on mõnusalt kasutatavad ka magustoidu osana. “Lisaks sai toidumessil katsetatud glögiga ja seenepuljongiga. Väljakutse kokkadele – laske loovusel lennata,” julgustab Pakendikeskuse turunduse ja e-poe juht Maarja Martin.  

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kord nädalas

Hoolid Eesti loodusest ja tahad olla kursis keskkonnauudistega?

Saadame sulle kord nädalas ülevaate Eesti suurima roheportaali parimatest lugudest.