Targa tarbija blogi

Uus tasuta teenus: rattaga poeskäik on nüüd nutikalt turvaline

Bikeepi nutikaid rattparklaid võib kohata Tartus Rebase Rimi ning kaheksa Tallinna Rimi kaupluse juures.Foto: Rimi

Kuigi meile soovitatakse üha enam, et liikumiseks peaks rohkem jalgrattaid kasutama, on linnaruum endiselt tugevasti kreenis autoga liiklejate kasuks. Rimi astub samme, et vähemalt poeskäik oleks ratturitele mugav ja turvaline.

Koostöös ettevõttega Bikeep on Tartu Rebase Rimi ning kaheksa Tallinna kaupluse ette paigaldatud tasuta nutikad rattaparklad, mille kasutamiseks piisab vaid äpist telefonis või Rimi kaardist.

Bikeepi rattaparklas saab jalgratta lukustada suure terastoru abil nii raamist kui rattast, lisaks on parklates kaameravalve ja alarm. See muudab süsteemi väga turvaliseks ja mugavaks.

Väiksemaid oste on rattaga väga mugav teha

“Tasuta nutiparkla avastamine muutis mu poekülastused tunduvalt mugavamaks,” räägib Henri, kelle jaoks on poeskäimise juures olnud sageli kõige tüütum just ratta lukustamine. Nüüd piisab vaid telefonist, mis on niikuinii alati kaasas. 

“On tulnud ette, et kaupluse juures ei ole isegi tavalisi metallraame, mille külge oma sõiduvahend turvaliselt lukustada. Siis otsi ja vaata, kuhu üldse oma ratta ohutult panna saad,” räägib Henri, kes tänu mugavale nutiparklale kasutab ratast poes käimiseks nüüd märgatavalt sagedamini kui varem. “Kui just ei lähe suuremaks kaupade varumiseks, mis lihtsalt seljakotti enam ära ei mahu, siis on ilusa ilmaga rattaga poeskäik igati mõnus vaheldus,” räägib rattur.

Ratta lukustamiseks piisab Rimi kliendikaardi olemasolust.Foto: Rimi

Rimi kaupluseid külastab igal nädalal ligi miljon klienti, mistõttu on see väga hea võimalus arendada ja suunata suurt hulka inimesi leidma nutikaid lahendusi, mis toovad ka keskkonnale rohkem kasu.

Kasuta parklat Rimi kaardi abil

“Soovime oma klientidele teha tervislike valikute leidmise võimalikult lihtsaks,” räägib Rimi vastutustundliku ettevõtluse juht Katrin Bats. Loodetavasti aitavad Bikeepi nutikad ja mugavad rattaparklad autole alternatiivi leidmisele kaasa ja ehk tuleb rattaga poe külastajaid seeläbi juurde.

Kauplused, kus saab kasutada Bikeepi rattaparklat: Viimsi market, Põhja Rimi, Rebase Rimi (Tartu), Laagri Rimi, Haabersti Rimi, Sõpruse Rimi, Nautica Keskus, Tabasalu Rimi ja Hiiu Rimi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.