Targa tarbija blogi

Vähem ummikuid ja toit kauplusest koju poole tunniga: kuidas see võimalik on?

Robotkullerid pakuvad mugavat viisi kontaktivabaks toidukaupade kohaleveoks ja on keskkonnasõbralik alternatiiv autodele ning kaubikutele. Samuti aitavad robotid vähendada ummikute teket.Foto: Starship

Starshipi rakenduse kaudu on nüüd võimalik tellida Tallinna kesklinnas toidukaupu koju Nautica, Telliskivi ja Mustamäe Rimi kauplustest. Kohaletoimetamise tasu on esimesel kuul 0,99 eurot sõltumata tellimuse suurusest. 

Starshipi äriarenduse juht Sandra Sooläte kommenteeris, et koostöö Rimiga aitab laiendada Starshipi robotite teeninduspiirkonda, mistõttu on võimalik nüüd veelgi rohkematel klientidel kasutada Starshipi keskkonnasõbralikku toidukaupade kojutellimise võimalust. “Viimase miili tarne on viimaste aastatega teinud hüppelise kasvu ja meie väikesed robotid on sellele väljakutsele vastanud,” lausus Sooläte.

Kuni kolm kotitäit korraga

Starshipi elektrilised pakirobotid on võimelised transportima soovitud kauplusest tellija ukseni kuni kolm kotitäit toidukaupu. Rimi kauplustest on võimalik Starshipi pakirobotitega tellida lisaks toidu-ja majapidamiskaupadele ka alkohoolseid jooke. 

Rimi formaadijuht Jelena Litvinovitš mräkis, et Rimi on alati väga avatud kaasama innovatiivseid keskkonnasõbralikke lahendusi, mida pakirobotid toidukaupade tellimuste tarnevahendina kindlasti on.

“Sellest koostööst loodame jõuda veel kiiremini oma klientideni aga ka võita kogemust alternatiivsete lahenduste kasutamise osas,” nentis ta. 

Mugav ning keskkonnasõbralik alternatiiv autodele ja kaubikutele

Robotkullerid pakuvad mugavat viisi kontaktivabaks toidukaupade kohaleveoks ja on keskkonnasõbralik alternatiiv autodele ning kaubikutele. Samuti aitavad robotid vähendada ummikute teket, transportides kauba kohale poole tunni kuni tunniga – sõltuvalt kaupluse asukohast. 

Starshipi robotkullerite teenus on Tallinnas avatud ka Kalamaja, Telliskivi, Pelgulinna, Kelmiküla, Kassisaba, Uue Maailma, Veerenni, Mustamäe ja Tõnismäe asumites. Tellimusi on võimalik esitada ja reaalajas jälgida Starshipi rakenduses, mis on allalaaditav Androidi või Apple’i nutiseadmetes. Eestis on kohaletoimetamise tasu 1,99 eurot. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.