Tudengid korraldavad virtuaalse keskkonnakonverentsi

Noored soovivad lahata keskkonnateemasid.Foto: Shutterstock

Tallinna Tehnikaülikooli tudengid korraldavad esmaspäeval ja teisipäeval keskkonnakonverentsi “Economy? Circle it!”, mille eesmärk on kokku tuua Eesti gümnaasiumiõpilased, tudengid, ettevõtted ja keskkonnaaktivistid, et propageerida ringmajanduse teemasid ning jätkusuutlikku käitumist. 

Tallinna tehnikaülikooli tudengite poolt korraldataval virtuaalsel keskkonnakonverentsil on võimalus osalejatel kuulata mitmete ettevõtete kasutusel olevaid lahendusi, millega nad panustavad jätkusuutliku keskkonna arengusse. Ettevõtetest on konverentsil kaasa löömas näiteks LHV, Nefab, Eesti Energia, UpSteam, keskkonnaministeerium.

Keskkonnakonverents algab esmaspäeval kell 16 motivatsioonikõnelejatega. Teiste hulgas peab ettekande ka president Kersti Kaljulaid. Keskkonnaministeerium astub üles hariva loenguga.

Teisel konverentsi päeval astuvad üles ettevõtted enda seminaridega, mille käigus räägivad enda kasutuselolevatest rohelistest keskkonnastrateegiatest ning -plaanidest.

Keskkonnakonverentsi turundusjuht Carmen Juurik märkis, et keskkond ja jätkusuutlikkus on tänapäeva ühiskonnas põletavad teemad ja õigustatult on. “Tahame konverentsi korraldades anda noortele võimaluse saada aimu, kuidas ettevõtted omalt poolt tagavad jätkusuutlikkuse ning ringmajanduse toimimise meie ühiskonnas. See on tähtis teema ning sellest tuleb rääkida,” ütles ta.

Keskkonnakonverentsil osalemine on gümnasistidele ning tudengitele tasuta ning oodatud on kõik keskkonnateemadest huvitatud noored.  

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kord nädalas

Hoolid Eesti loodusest ja tahad olla kursis keskkonnauudistega?

Saadame sulle kord nädalas ülevaate Eesti suurima roheportaali parimatest lugudest.