Loodusnähtused

Ilm läheb lähipäevil järjest soojemaks

Saab küll veel merevees plätserdada ja musutada.Foto: Shutterstock

Ilmateenistuse prognoosi järgi läheb ilm lähipäevil järjest soojemaks ning uue nädala alguseks ulatuvad õhusooja maksimumid 30 kraadini.

Laupäeva  on laialdaselt selge, kohati vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub põhjakaare tuul 3-8, öö hakul Soome lahe rannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 6-12, rannikul kuni 17 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 1-5 m/s, pärastlõunal põhjarannikul läänetuul kuni 8, puhanguti 12 m/s. Sooja on 20-25 kraadi.

Pühapäeva õhtul on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Tuul on sisemaal nõrk ja muutliku suunaga, põhjarannikul puhub läänekaare tuul 4-9 m/s. Sooja on 8-13, rannikul kuni 18 kraadi. Päeval on enamasti päikeseline ilm. Puhub valdavalt läänekaare tuul 1-5, põhjarannikul kuni 8 m/s. Sooja on 22-27 kraadi.

Sõnum roheportaali peatoetajalt

Aitame sul tulevikuga kohaneda!

Muuda oma ettevõte metsapositiivseks ja süsinikuneutraalseks. Küsi meilt, kuidas muuta oma teenust, toodet või igapäevategevust nii, et saaksid anda maailmale rohkem kui sellelt võtta.

Esmaspäeva öösel on enamasti selge ja kuiv. Tuul on nõrk ja valdavalt lõunakaarest. Sooja on 10-15, rannikul kuni 20 kraadi. Päev on päikeseline, õhtupoolikul kohati pilvisem, aga ka sajuta. Tuul on nõrk ja valdavalt idakaarest, saartel ulatub kagutuul kuni 8 m/s. Sooja  on 25-30 kraadi. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.