Loodusnähtused

Läheb külmaks: lähipäevil langeb temperatuur korralikult miinustesse

Härmatis.Foto: Urmas Luik. Pärnu Postimees

Lähipäevadel langeb õhutemperatuur öösiti kohati seitsme miinuskraadini, prognoosib ilmateenistus.

Teisipäeva öösel on pilves ilm. Ajuti sajab nii vihma ja lörtsi kui ka lund. Puhub kirdetuul 7-12, puhanguti 15, rannikul 12-16, puhanguti kuni 22 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +3 kraadi, rannikul tuleb kuni +5 kraadi. Päeval on pilves ilm. Ajuti sajab nii vihma ja lörtsi kui ka lund. Puhub kirdetuul 7-12, puhanguti 15, rannikul 12-16, puhanguti kuni 22 m/s, õhtul tuul nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +3 kraadi, rannikul tuleb kuni +5 kraadi.

Kolmapäeva öösel pilvisus hõreneb. Enamasti Lõuna-Eestis sajab lörtsi ja lund. Puhub ida- ja kirdetuul 5-12, rannikul puhanguti 16 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -5 kraadi, rannikul tuleb kuni +3 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Enamasti Lõuna-Eestis sajab lörtsi ja lund. Puhub ida- ja kirdetuul 5-12, rannikul puhanguti 16 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni +3 kraadi.

Neljapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab lund ja lörtsi. Puhub ida- ja kirdetuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s, hommikuks tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni -7 kraadi, rannikul tuleb kuni +1 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab lund ja lörtsi. Puhub idakaare tuul 2-8, põhjarannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -4 kuni +1 kraadi.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.