Loodusnähtused

Läheb külmaks: lähipäevil langeb temperatuur korralikult miinustesse

Härmatis.Foto: Urmas Luik. Pärnu Postimees

Lähipäevadel langeb õhutemperatuur öösiti kohati seitsme miinuskraadini, prognoosib ilmateenistus.

Teisipäeva öösel on pilves ilm. Ajuti sajab nii vihma ja lörtsi kui ka lund. Puhub kirdetuul 7-12, puhanguti 15, rannikul 12-16, puhanguti kuni 22 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +3 kraadi, rannikul tuleb kuni +5 kraadi. Päeval on pilves ilm. Ajuti sajab nii vihma ja lörtsi kui ka lund. Puhub kirdetuul 7-12, puhanguti 15, rannikul 12-16, puhanguti kuni 22 m/s, õhtul tuul nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +3 kraadi, rannikul tuleb kuni +5 kraadi.

Kolmapäeva öösel pilvisus hõreneb. Enamasti Lõuna-Eestis sajab lörtsi ja lund. Puhub ida- ja kirdetuul 5-12, rannikul puhanguti 16 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -5 kraadi, rannikul tuleb kuni +3 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Enamasti Lõuna-Eestis sajab lörtsi ja lund. Puhub ida- ja kirdetuul 5-12, rannikul puhanguti 16 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni +3 kraadi.

Neljapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab lund ja lörtsi. Puhub ida- ja kirdetuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s, hommikuks tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni -7 kraadi, rannikul tuleb kuni +1 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab lund ja lörtsi. Puhub idakaare tuul 2-8, põhjarannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -4 kuni +1 kraadi.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.