Loodusnähtused

Lähipäevadel läheb ilm tasapisi külmemaks

F: Pixabay

Lähipäevad toovad jõudumööda lumelisa ja õhutemperatuurid näitavad langustrendi, jäädes ööl vastu neljapäeva siin-seal koguni 12 külmakraadi juurde.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu teisipäeva pilves ilm. Kohati sajab vähest lund, saartel lörtsi ja vihma. Puhub idakaaretuul 2-8, rannikul puhanguti 11 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni -4, saarte rannikul kuni +2 kraadi. Teisipäeva päeval on pilves ilm. Kohati sajab lund, saartel vähest lörtsi või vihma. Lääne-Eestis on paiguti jäiteoht. Puhub idakaaretuul 2-8, rannikul puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni +3 kraadi.

Kolmapäeva öösel on peamiselt pilves ilm. Mitmel pool sajab lund, saartel ka lörtsi või vihma. Puhub idakaaretuul 2-8 m/s. Külma on 1-6 kraadi, saartel tuleb -2 kuni +2 kraadi. Kolmapäeva päeval on pilves ilm. Peaaegu kõikjal sajab lund, saartel mõnel pool ka lörtsi. Puhub idakaaretuul 2-8 m/s. Külma on 1-6 kraadi, saarte rannikul tuleb kuni 1 kraad sooja.

Neljapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund. Puhub idakaaretuul 2-8 m/s. Külma on 4-9, kohati 12 kraadi, saartel jäävad õhutemperatuurid -4 ja +1 kraadi vahele. Neljapäeva päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vähest lund. Puhub idakaaretuul 2-8 m/s. Külma on 1-7 kraadi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.