Lähipäevadel on oodata krõbedaid külmakraade

F: Pixabay

Eeloleval nädalal on tulemas mõnevõrra lumelisa, aeg-ajalt paistab päike ja õhutemperatuurid langevad paiguti kuni 20 külmakraadini.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu teisipäeva pilves ilm. Mitmel pool sajab lund ja tuiskab. Puhub kagu- ja ida-, saartel loode- ja põhjatuul 6-11, puhanguti 14, rannikul kuni 20 m/s. Hommikuks nõrgeneb ida- ja kirdetuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Külma on 3-9 kraadi. Teisipäeva päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab lund. Puhub ida- ja kirdetuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Külma on 2-8 kraadi.

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Kohati, peamiselt rannikualadel, sajab kerget lund. Puhub kirde- ja põhjatuul 2-8, öö hakul rannikul puhanguti kuni 11 m/s. Külma on 9-15, paiguti 20 kraadi, saartel ja kohati rannikul tuleb 4-9 kraadi külma. Kolmapäeva päeval on pilves selgimistega ja peamiselt sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Külma on 3-9, Kagu-Eestis kuni 12 kraadi.

Neljapäeva öösel on vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Hommikuks pöördub tuul lõunakaarde ja tugevneb saartel ning rannikul 5-11 m/s. Külma on 9-15, paiguti 20 kraadi, saartel ja läänerannikul tuleb 4-8 kraadi külma. Neljapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Ennelõunal sajab kohati, pärastlõunal mitmel pool lund. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-11, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Külma on 2-8 kraadi, õhtul tõuseb saarte rannikul õhutemperatuur kuni 1 soojakraadini.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kord nädalas

Hoolid Eesti loodusest ja tahad olla kursis keskkonnauudistega?

Saadame sulle kord nädalas ülevaate Eesti suurima roheportaali parimatest lugudest.