Loodusnähtused

Lähipäevil ulatuvad õhusooja maksimumid 24 kraadini

Suure sooja ja kuivaga on nüüd mõneks ajaks jälle ühelpool.Foto: Shutterstock

Ilmateenistuse prognoosi järgi ulatuvad lähipäevil õhusooja maksimumid 24 kraadini. 

Kolmapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib hoovihma sadada. Puhub lõunakaare tuul 1-5, rannikul kuni 8 m/s. Sooja on 9-14, rannikul kuni 17 kraadi. Päeval lääne poolt alates pilvisus tiheneb ja vihmahood laienevad üle maa, ühtlasi on äikeseoht. Puhub nõrk lõunakaare tuul, pärastlõunal muutliku suunaga tuul. Sooja on 17-22, Ida-Eestis kuni 24 kraadi. 

Neljapäeva öösel on vahelduva pilvisusega ilm. Mandril sajab hoovihma, saartel on saju võimalus väiksem. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga, rannikul puhub põhjakaarest kuni 8 m/s. Sooja on 10-15, rannikul kuni 17 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Sajab hoovihma ja võib olla äikest, tihedamalt on sajuhooge idapoolsetes maakondades. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 3-8, pärastlõunal puhanguti 13 m/s. Sooja on 18-22 kraadi. 

Reede öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 3-8, rannikul puhanguti 11 m/s. Sooja on 9-14, rannikul kuni 17 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Mandril sajab mõnes kohas hoovihma, saartel on enamasti sajuta. Puhub edela- ja läänetuul 5-9, puhanguti 13 m/s. Sooja on 19-24 kraadi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.