Loodusnähtused

Nädala teisel poolel läheb jahedamaks ja vihmasemaks

Foto: Shutterstock

Ilmateenistuse prognoosi järgi läheb ilm nädala teisel poolel senisest jahedamaks ja vihmasemaks. 

Kolmapäeva öösel pilvisus tiheneb. Äikesevihm levib Lääne-Eesti saartelt ja mandri lõunaosast aeglaselt põhja-kirde suunas ning sadu on paiguti tugev. Puhub idakaare tuul 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 16-21 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Sajab hoovihma, on äikest ja sadu on paiguti tugev. Tuul pöördub idakaarest järk-järgult läänekaarde 3-9, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 20-25, Kirde-Eestis kuni 30 kraadi. 

Neljapäeva öösel pilvisus hõreneb. Enne keskööd sajab mitmel pool hoovihma ja on äikeseoht, pärast keskööd saju tõenäosus väheneb. Puhub edela- ja lõunatuul, saartel edela- ja läänetuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 14-19 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja on äikeseoht. Puhub edelatuul 5-11, rannikul puhanguti 14-17 m/s. Sooja on 19-24 kraadi.

Sõnum roheportaali peatoetajalt

Aitame sul tulevikuga kohaneda!

Muuda oma ettevõte metsapositiivseks ja süsinikuneutraalseks. Küsi meilt, kuidas muuta oma teenust, toodet või igapäevategevust nii, et saaksid anda maailmale rohkem kui sellelt võtta.

Reede öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub edelatuul 5-11, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 13-18 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub edelatuul 5-11, rannikul puhanguti kuni 18 m/s. Sooja on 18-23 kraadi. 

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.