Rohemajandus

FudLoop päästab Bolt Marketi poodides müümata jäänud toitu

Foto: Fudloop

Ringmajandusettevõte FudLoop alustas koostööd Boltiga, et päästa Bolt Marketi poodides müümata jäänud toit äraviskamisest ja suunata see kiiresti kasutajateni. 

„Meil on hea meel alustada koostööd Boltiga. Oma töös näeme igapäevaselt, et ettevõtete jaoks on üha olulisem vähendada toidu raiskamist. Aitame Boltil keskkonda hoida ja samas ka toitu päästa,“ teatas FudLoopi asutaja Tarmo Seliste pressiteates.

FudLoop haldab Tallinna Keskturul asuvat toidujagamiskappi, mille abil on praeguseks päästetud üle nelja tonni toitu. Kapi kasutajaks on registreerinud üle 1600 kasutaja.

„Bolt Marketi poodidesse laekub iga päev tuhandeid tellimusi,” lausus Bolt Marketi Eesti juht Marek Poel. “Püüame võimalikult hästi klientide soove ennetada, aga toidukaupade jaemüük on paratamatult selline valdkond, kus nõudlus varieerub. Saame rahulikuma südamega kliente teenindada, kui me teame, et meie poodides üle jäävad tooted jõuavad inimesteni, kes neid vajavad. FudLoopi valisime partneriks sel põhjusel, et nende ringmajandusel põhinev toidukappide süsteem on Eestis uuenduslik ning toob toidu abivajajatele palju lähemale.” 

FudLoop jagab toidujagamiskapi vahendusel edasi ettevõtetelt ja kodumajapidamistelt saadud söömiskõlblikku toitu, millel on oht jõuda prügikasti.

FudLoop on registreeritud toidukäitlejana ja täidab Põllumajandus- ja toiduameti poolt kehtestatud toiduohutusnõudeid. FudLoopi toidujagamiskapi kasutamiseks peab registreeruma veebilehel www.fudloop.ee

FudLoopi toidujagamiskapp on paigutatud Tallinna Keskturu administratiivhoone külge, Grossi poe taha parklasse aadressil Keldrimäe 9.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.