Uudis

Eelolev nädalal on oodata väga muutlikke õhutemperatuure

Foto: Sakala/Scanpix

Kõrg- ja madalrõhkkondade vaheldumine toob eeloleval nädalal kaasa vägagi suure variatsiooni õhutemperatuurides.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu esmaspäeva oodata pilves selgimistega olulise sajuta ilma. Lõuna- ja edelatuul tugevneb 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 17 m/s. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis 0 kuni +2, ida pool tuleb 1-6 kraadi külma.

Esmaspäeva päeval on pilves ilm. Kohati sajab lörtsi ja vihma, sisemaal ka lund. Varitseb jäiteoht. Puhub edelatuul 7-12, puhanguti 15, rannikul kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +4, Pärnu-Narva joonest lõuna pool 0 kuni -4 kraadi. Õhtul läheb mõnevõrra soojemaks.

Teisipäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lörtsi ja vihma, sisemaal ka nõrka lund. Hommikul pilved hõrenevad. Puhub läänekaaretuul 5-10, öö hakul rannikul edelatuul puhanguti kuni 15 m/s. Hommikuks pöördub tuul loodesse. Õhutemperatuur on -1 kuni +4 kraadi.

Teisipäeva päeval on pilvi vähe ja ilm on sajuta. Puhub loode- ja põhjatuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur langeb -2 kuni +2 kraadini, õhtuks aga juba laialdaselt alla -5 kraadi.

Kolmapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaaretuul 1-7 m/s. Külma on 6-12, kohati kuni 15, saartel ja läänerannikul 1-5 kraadi.

Kolmapäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab saartel vähest lund ja lörtsi. Puhub edela- ja lõunatuul 4-10, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni -6, saartel ja läänerannikul 0 kuni +2 kraadi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.