Uudis

Eesti kinodesse jõuab film Fred Jüssist

Fred Jüssi. Foto: Eero Vabamägi/Postimees

Alates 15. jaanuarist jõuab Eesti kinodesse Jaan Tootseni uus film «Fred Jüssi. Olemise ilu». Filmi operaatoriks on Joosep Matjus (Tuulte tahutud maa / The Wind Sculpted Land).

Fred Jüssi on loodusfilosoof, kes seistes looduse ja kultuuri ristteel on sügavalt läbi tunnetanud inimeseks olemise põhiküsimused.

Praeguses maailmas räägitakse nii palju edukusest ja töörabamisest. See film on filmi autorite sõnul viljakast mittemidagitegemisest. Laiskuse ja jõudeelu kiituseks. Hümn aeglasele elule. Kulgedes mööda looduse salaradu, vaadates tundide kaupa rändavaid pilvi ja vajudes lõkkesuitsu magusasse embusse, jäävad meist kaugele maha linnakära ja majanduskasv. Nagu mõtiskleb loodusfilosoof Fred Jüssi: vahel peab olema laisk ja patune, olles iseendaga.

Vaata filmi treilerit!

«Fred Jüssi. Olemise ilu» treiler

🍃Alates 15. jaanuarist jõuab Eesti kinodesse Jaan Tootseni uus film «Fred Jüssi. Olemise ilu». Filmi operaatoriks on Joosep Matjus (Tuulte tahutud maa / The Wind Sculpted Land).Fred Jüssi on loodusfilosoof, kes seistes looduse ja kultuuri ristteel on sügavalt läbi tunnetanud inimeseks olemise põhiküsimused. Praeguses maailmas räägitakse nii palju edukusest ja töörabamisest. See film on viljakast mittemidagitegemisest. Laiskuse ja jõudeelu kiituseks. Hümn aeglasele elule. Kulgedes mööda looduse salaradu, vaadates tundide kaupa rändavaid pilvi ja vajudes lõkkesuitsu magusasse embusse, jäävad meist kaugele maha linnakära ja majanduskasv. Nagu mõtiskleb loodusfilosoof Fred Jüssi: vahel peab olema laisk ja patune, olles iseendaga.🍃Võta hetk ja vaata treilerit!

Posted by Fred Jüssi. Olemise ilu on Pühapäev, 24. november 2019

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.