Uudis

Esimene koolinädal toob päikest ja vihma

Foto: Shutterstock

Ilmateenistuse teatel sajab septembri alguses küll kohati vihma, aga päike meelitab välja üle 20 soojakraadi.

Ööl vastu teisipäeva on vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja tekib udu. Puhub lääne- ja loodetuul 2-7, põhjarannikul põhja- ja loodetuul 5-10, puhanguti 14 m/s. Sooja on 6-11, rannikul kohati 15 kraadi.

Teisipäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, pärastlõunal jääb sajuhooge harvemaks. Puhub põhjakaare tuul 3-9 m/s. Sooja on 16-20 kraadi.

Kolmapäeva öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub ida- ja kirdetuul 2-8 m/s. Sooja on 4-9, saarte rannikul kohati kuni 14 kraadi. 

Kolmapäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm. Kohati võib hoovihma sadada. Puhub ida- ja kirdetuul 5-10, rannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 17-21 kraadi.

Neljapäeva öösel on vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub ida- ja kagutuul 4-9 m/s. Sooja on 8-13, rannikul kuni 16 kraadi. 

Neljapäeva päeval on vähese pilvisusega sajuta ilm. Õhtul lääne poolt alates pilvisus tiheneb ning Lääne-Eestis hakkab kohati ka hoovihma sadama. Puhub ida- ja kagutuul 4-9 m/s. Sooja on 18-22 kraadi.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.