Uudis

Facebooki loodi karantiiniklubi, kus jagatakse virtuaalseid kultuurisündmusi

Ka siis, kui kõik jõusaalid kinni on, saab videotreeneri toel kenasti trenni teha.Foto: Shutterstock

Eile loodi Facebooki grupp Karantiiniklubi, millega on liitunud juba üle 700 Eesti liikme. Grupis jagatakse teavet virtuaalsetest kultuurisündmustest – kontsertidest, näitustest, etendustest ja treeningutest – et aidata nii kehal kui ka vaimul terveks jääda. Gruppi on oodatud postitused üritustest, mis muidu toimuksid reaalses elus.

Grupis jagatavad soovitused on kasulikud mitte ainult eriolukorra ajaks ja teistest hoidumiseks, vaid ka üldiselt rohelisemaks eluks. Selmet lennata suure jalajäljega lennukiga Viini ooperit kuulama või Ermitaaži külastama, saab kultuuri nautida hoopis otse oma diivanilt pidžaamapükstes ja võileib hambus.

Mõned kohalikud soovitused, mida on juba jagatud:

  • 18. märtsil kell 18-20 toimub Kaisa Marreni pilatesestuudiost LIVE treening. Kell 18 toimub trenn algajatele ning kell 19 edasijõudnutele.
  • Kolme Põrsakese teadusveebist leiab rohkesti teaduskatseid, mida lastega koduseid vahendeid kasutades teha.
  • Alpa pakub tasuta mobiilirakendust, millega eelkooliealised lapsed saavad omandada teadmisi kultuuri kohta. Esimeses versioonis on mänge nii tähestiku, kohaliku looduse ja numbrite õppimiseks kui ka lõbusaid puslemänge.
  • ELLU raamatukogust saab laenutada tasuta e-raamatuid.

Kui ka sina tead mõnda vahvat virtuaalset kultuurisündmust, liitu Karantiiniklubi Facebooki grupiga ning jaga seda ka teistega. 

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses