Uudis

Homme läheb taas soojaks, aga võib tulla äikest

Foto: Unsplash

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb reedel kuni 20 kraadi sooja ja kohati võib tulla äikest. 

Mandril on öösel valdavalt pilves, saartel pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma. Puhub põhjakaare tuul 2-7, rannikul puhanguti 10 m/s, pärast keskööd on tuul nõrk ja muutliku suunaga. Sooja on 8-12 kraadi.

Peipsi järvel pöördub tuul öösel põhjakaarest läänekaarde ja puhub 2-7 m/s, hommikul pöördub edelasse ja lõunasse ning hakkab tugevnema. Laine kõrgus on 0,3-0,7 meetrit. Sajab vihma ja nähtavus on mõõdukas või halb. Sooja on 10-12 kraadi. 

Päeval on pilves selgimistega ilm ning mitmel pool sajab hoovihma. Võib äikest olla. Õhtupoolikul pilvkate hõreneb ja sajuhood harvenevad. Lääne-Eestis puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, Ida-Eestis lõunakaare tuul 4-10 m/s, õhtul pöördub tuul saartel kagusse ja itta ning tugevneb 4-10 m/s. Sooja on 14-20, rannikul kohati 12 kraadi. 

Peipsi järvel puhub lõunakaare tuul 4-10 m/s, pärastlõunal tuul nõrgeneb. Laine kõrgus on 0,5-1 meetrit. Sajab hoovihma, võib äikest olla, õhtupoolikul sajuhood harvenevad. Nähtavus on mõõdukas või halb. Sooja on 14-16, lõunavetes kuni 18 kraadi. 

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.