Augusti keskpaigas muutusid Kredexi väikeelamute rekonstrueerimistoetuse tingimused — seda saavad nüüd kasutada ka uuemate eramute omanikud, kes soovivad majale paigaldada päikesepaneele. Kredexi pressiesindaja Joonas Kerge kinnitusel on toetuse taotluste arv varasemaga võrreldes oluliselt suurenenud.
Ainuüksi esimese pooleteise kuuga esitati 717 taotlust. Neist mitterahuldava vastuse on saanud vaid 12. Suurt huvi päikesepaneelide vastu kinnitab ka Elektrilevi esindaja, kelle sõnul on nad saanud riigipoolse toetuse väljakuulutamisest alates 2407 mikrotootja taotlust.
Taotluste hulk on märgatavalt kasvanud
Enne 19. augustit oli Kredexi rekonstrueerimistoetus mõeldud vaid neile eramutele, mis olid ehitatud enne 2000. aastat, koos määruse muutmisega muutusid ka tingimused.
See lugu on Geeniuse ja PRO tellijatele.
Logi sisse või vormista tellimus
- Ligipääs seitsme Geeniuse portaali kõikidele artiklitele.
- Ajakirjade Autoleht, Autoleht Ekstra ja Digi artiklite lugemisõigus veebis.
Tellija andmed
Soovid maksta arvega, teha hulgitellimuse või otsid teistsugust tellimust? Kõik tellimisvõimalused leiad siit.