Uudis

Ilmateenistus: lähiööd toovad endaga kaasa krõbedad külmakraadid

Foto: Järva Teataja / Scanpix

Ilmateenistuse teatel langeb lähipäevil öine õhutemperatuur kuni kaheksa miinuskraadini, päeviti on aga kohati väheseid plusskraade.

Kolmapäeva öösel on selge, Lääne-Eesti saartel muutliku pilvisusega sajuta ilm. Puhub kagutuul 4-10, rannikul 12, puhanguti kuni 15, öö hakul saartel kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni -8 kraadi, saartel -2 kuni +1 kraadi.

Päeval on selge, Lääne-Eesti saartel muutliku pilvisusega sajuta ilm. Puhub kagutuul 4-10, rannikul 12, puhanguti kuni 15 m/s, pärastlõunal nõrgeneb. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni -5 kraadi, saartel -1 kuni +2 kraadi.

Neljapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni -8 kraadi, saartel -3 kuni +1 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab kerget lund. Puhub kagu- ja idatuul 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni -4 kraadi, saartel -1 kuni +2 kraadi.

Reede öösel on pilves selgimistega ilm. Lumepilved liiguvad lõunast põhja suunas, saartel tuleb ka lörtsi. Puhub kagu- ja idatuul 2-8, rannikul puhanguti 11, saartel kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni -8 kraadi, saartel -2 kuni +1 kraadi.

Päeval on pilves ilm. Mitmel pool sajab lund, kohati ka lörtsi, saarte rannikul peamiselt vihma. Puhub kagu- ja idatuul 2-8, rannikul puhanguti 11, saartel kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni +1 kraadi, saartel tuleb kuni +4 kraadi.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.