Uudis

Järgmise nädala algus toob kaasa nii tuisu kui ka plusskraadid

2019. aasta jaanuarikuu torm Rakveres.Foto: Virumaa Teataja / Scanpix

Ilmateenistuse teatel annab pakane järgmisel nädalal järele.

Ööl vastu esmaspäeva pilves selgimistega ilm. Lume- ja lörtsisadu levib Lääne-Eestist itta ja paiguti tuiskab, rannikul võib tulla vähest vihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-11, rannikualadel puhanguti 14-17 m/s, pärast keskööd pöördub saartel edelasse ja läände ning nõrgeneb. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis -2 kuni -7, saartel kuni +2, Ida-Eestis tuleb külma 8-13, kohati 15 kraadi.

Esmaspäeva päeval on pilves ilm. Ennelõunal sajab mitmel pool lund ja lörtsi. Õhtul jõuab Lääne-Eestisse uus sajuala, paiguti tuiskab. Puhub lõunakaaretuul 4-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Pärastlõunal tugevneb kagutuul 6-11, puhanguti 14, saartel ja rannikul 9-14, puhanguti 20 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni +2, Kirde-Eestis kuni -5 kraadi.

Sõnum roheportaali peatoetajalt

Aitame sul tulevikuga kohaneda!

Muuda oma ettevõte metsapositiivseks ja süsinikuneutraalseks. Küsi meilt, kuidas muuta oma teenust, toodet või igapäevategevust nii, et saaksid anda maailmale rohkem kui sellelt võtta.

Teisipäeva öösel on pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi, kohati tuiskab, Lääne-Eestis võib tulla ka vihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 6-11, puhanguti 15, saartel ja rannikul 9-14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on -3 kuni +2, enne keskööd Ida-Eestis kuni -6 kraadi.

Teisipäeva päeval on pilves ilm. Aeg-ajalt sajab lund ja lörtsi, kohati tuiskab. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, puhanguti 14, rannikul 8-13, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on -3 kraadi +2 kraadi.

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, saartel ka lörtsi, kohati tuiskab. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, puhanguti 14, rannikul 8-13, puhanguti kuni 18 m/s. Külma on 1-7 kraadi, saarte rannikul tuleb kuni 1 kraad sooja.

Kolmapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab lund. Puhub kagutuul 5-12, rannikul puhanguti kuni 17 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 0 kuni -5 kraadi, õhtupoolikul läheb veidi külmemaks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.