Uudis

Järgmisel nädalal toimub üle Eesti plastivaba kampaania

Kuidas on võimalik jäätmeid vähendada ning millest alustada jäätmeteta eluviisi rakendamisel?Foto: Pixabay

Eesti Maaülikooli Keskkonnakaitse Üliõpilaste Selts korraldab järgmisel nädalal üleeestilise plastivaba kampaania.

Nädal algab Liisa Aaviku zero waste elustiili töötoaga, kus räägitakse, kas ja miks on üldse vaja vähendada jäätmete tekitamist, kuidas on võimalik jäätmeid vähendada ning millest alustada jäätmeteta eluviisi rakendamisel.

Nädala jooksul jagab Keskkonnakaitse Üliõpilaste Selts häid nippe ja soovitusi ka sotsiaalmeedias, et aidata uue harjumuse kujundamisele kaasa, ning näitavad oma tegevusi olla ka ise nädala vältel plastikuvabad. Seltsi eestvedajad kirjutavad jooksvalt blogipostitusi protsessist ning tulemustest.

Sõnum roheportaali peatoetajalt

Aitame sul tulevikuga kohaneda!

Muuda oma ettevõte metsapositiivseks ja süsinikuneutraalseks. Küsi meilt, kuidas muuta oma teenust, toodet või igapäevategevust nii, et saaksid anda maailmale rohkem kui sellelt võtta.

Tudengite eestvedamisel tulevad plastikuvaba nädalaga kaasa ka paljud ettevõtted ja keskkonnasäästlikku elustiili propageerivad suunamudijad, kes samuti jagavad nõuaandeid ja õpetussõnu.

Rohkem saab ürituse kohta lugeda siit.

Üritust toetavad Eesti Maaülikooli Üliõpilasesindus, Valete Ökokaubad, HÜÜP, Lisanna – Vegan Coffee Shop, Pillirookõrs, Zerowaste.ee, Nurme Natural Skincare, Kops, Reet Aus, Eesti Maaülikool, SipIt, Elamise Kergus, Biomarket ning Trad.Attack.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.