Uudis

Järgmisel nädalal tuleb kuni 30 kraadi sooja

Foto: Unsplash

Lähipäevadel on oodata nii hoovihma kui ka äikest, ilm on aga soe ja neljapäeval võivad õhutemperatuurid paiguti kuni 30 soojakraadini kerkida.

Ööl vastu teisipäeva on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja võib olla äikest. Puhub valdavalt idakaaretuul 2-7 m/s. Sooja on 12-17 kraadi. Teisipäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja on äikest. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s. Äikese ajal on tuul puhanguline. Sooja on 20-25, rannikul kohati 15-18 kraadi.

Kolmapäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma ja võib olla äikest. Puhub valdavalt idakaaretuul 1-7 m/s. Sooja on 12-18 kraadi. Kolmapäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, võib olla äikest. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7, põhjarannikul kirdetuul puhanguti kuni 10 m/s. Sooja on 21-26, rannikul kohati 15-19 kraadi.

Neljapäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Sooja on 14-19, saartel ja läänerannikul kohati 11-13 kraadi. Neljapäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Sooja on 25-30, rannikul kohati 17-21 kraadi.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.