Uudis

Kuumus taandub: homme sajab vihma, tuleb äikest ja kuni 21 kraadi sooja

Foto: Unsplash

Kui viimastel päevadel on saanud eestimaalased nautiga 30kraadist õhusooja, siis teisipäeval läheb ilm märgatavalt jahedamaks ning temperatuuri maksimumid üle 21 kraadi ei kerki, prognoosib ilmateenistus. 

Öösel pilvisus tiheneb. Mitmel pool sajab hoovihma, kohati on äikest ja sadu on tugev. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, Ida-Eestis kagutuul 4-9, puhanguti 13 m/s. Sooja on 14-19 kraadi.

Peipsi järvel puhub kagutuul 4-9, puhanguti 13 m/s. Laine kõrgus on 0,8-1,2 meetrit. Sajab hoovihma ja võib olla äikest. Nähtavus on mõõdukast heani. Sooja on 16-19 kraadi.

Hommikupoolikul on pilves ilm. Sajab vihma, sadu on mitmel pool tugev ja on äikest. Pärastlõunal alates Lääne-Eesti saartelt pilvisus hõreneb ja saju tõenäosus väheneb. Tuul tugevneb järk-järgult 6-12, puhanguti kuni 17 m/s, rannikul 20 m/s ja pöördub kagust läänekaarde. Sooja on 16-21, sajupilvede all 13 kraadi.

Peipsi järvel kagutuul tugevneb 8-12, puhanguti 18 m/s, pärastlõunal pöördub läände. Laine kõrgus on 1-1,7 meetrit. Aeg-ajalt sajab vihma, on äikest ja sadu võib tugev olla. Nähtavus on mõõdukas või halb. Sooja on 17-20 kraadi. 

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.