Uudis

Lähipäevad on vihmased ja sügiseselt jahedad

Foto: Unsplash

Ilmateenistuse teatel sajab lähiajal korralikult vihma ja sooja on kuni 15 kraadi.

Laupäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Enne keskööd sajab Ida-Eestis kohati hoovihma. Puhub edela- ja läänetuul 3-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 4-9, rannikul kuni 12 kraadi.

Päeval on muutliku pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Õhtul jõuab saartele sajuala. Puhub edela- ja lõunatuul 3-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 12-15 kraadi.

Pühapäeva öösel pilvisus tiheneb ja vihmasadu laieneb saartelt mandrile ja pärast keskööd edasi ida poole. Lõuna- ja kagutuul tugevneb 3-8, puhanguti 12, rannikul 15 m/s, hommikul veidi nõrgeneb. Sooja on 6-11, rannikul kuni 13 kraadi. Ennelõuna on enamasti pilvine ja mandril vihmahoogudega ilm.

Saartel pilved hõrenevad ja ilm on suurema sajuta. Pärastlõunal väheneb ka mandri lääneosas saju võimalus. Puhub valdavalt edelatuul 3-8, rannikul puhanguti 13 m/s. Sooja on 12-15 kraadi.

Esmaspäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab vihma. Puhub läänekaare tuul 2-7, saartel hommikul veidi tugevneb. Sooja on 3-8 kraadi, maapinnal langeb temperatuur 0 kraadi ümbrusse, rannikul tuleb sooja kuni 11 kraadi.

Päeva jooksul pilvisus tiheneb ja kohati sajab vihma. Tuul pöördub lõunasse ja puhub 3-8, saartel ja läänerannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 11-14 kraadi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.