Uudis

Lähipäevadel ilm jaheneb ja oodata on vihma

Foto: Unsplash

Ilmateenistuse teatel on lähipäevil oodata hoovihma ja madalamaid soojakraade.

Laupäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, kohati sajab hoovihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 3-9, rannikul puhanguti 13 m/s. Sooja on 10-16 kraadi. Päeval on pilvisus tiheneb ja ennelõunal sajab kohati hoovihma. Pärastlõunal jõuab saartele tihedam vihmasadu, mis liigub edasi mandrile, ühtlasi võib olla äikest. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-10, puhanguti 13, saartel kuni 15 m/s. Sooja on 16-20 kraadi.

Pühapäeva öö hakul on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab vihma. Pärast keskööd saartelt alates pilvisus hõreneb ja saju tõenäosus väheneb. Puhub lõuna- ja edelatuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 8-13, rannikul kuni 15 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm ja mitmel pool sajab hoovihma. Puhub edelatuul 3-9, puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 15-19 kraadi.

Esmaspäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm, kohati sajab hoovihma. Puhub edela- ja lõunatuul 3-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 7-11, rannikul kuni 14 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm ja sajab hoovihma. Puhub edela- ja lõunatuul 3-8, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Sooja on 14-18 kraadi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.