Uudis

Lähipäevadel kisub pakaseliseks, oodata on ka lumesadu

Korralik talv on meie poole teel. Foto: Sakala/Scanpix

Ilmateenistuse teatel on lähipäevil tulemas korralik talvepakane, kui õhutemperatuur langeb kohati 13 miinuskraadini.

Neljapäeva öösel on pilves ilm. Mitmel pool sajab nõrka lund, saartel ka lörtsi. Puhub ida- ja kagutuul 4-10, saartel ja põhjarannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni -6 kraadi, Saaremaa rannikul tuleb kuni +1 kraadi. Päeval on pilves ilm.

Hommikupoolikul sajab siin-seal nõrka lund, pärastlõunal on saju võimalus väiksem. Puhub ida- ja kagutuul 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s, õhtul tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni -4 kraadi, Saaremaa rannikul tuleb kuni +1 kraadi. 

Reede öösel on pilves selgimistega ja laialdaselt sajuta ilm. Üksnes Saaremaal sajab kohati veidi lörtsi. Puhub ida- ja kagutuul 2-7, saartel puhanguti 11 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni -7 kraadi, Virumaal võib hommikul -10 kraadini langeda, Saaremaa rannikul on kuni +1 kraadi. 

Päeval on pilves selgimistega ilm. Mandril on ilm olulise sajuta, saartel sajab kohati lund ja lörtsi. Puhub valdavalt idatuul 2-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni -7 kraadi, Saaremaa rannikul tuleb kuni +1 kraadi. 

Laupäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Rannikualadel võib kohati nõrka lund sadada. Puhub ida- ja kirdetuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -4 kuni -9 kraadi, sisemaal tuleb kuni -13 kraadi. 

Päeval on pilves selgimistega ilm. Hiiumaal ja põhjarannikul sajab nõrka lund. Puhub ida- ja kirdetuul 4-9, rannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni -8 kraadi, idapoolsetes maakondades jääb -10 kraadi lähedale.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.