Uudis

Lähipäevil tuleb kuni 27 kraadi sooja

Foto: Unsplash

Ilmateenistuse teatel jätkub korralikku suvesooja vähemalt pühapäevani.

Neljapäeva öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Paiguti tekib udu. Puhub idakaare tuul 1-7 m/s. Sooja on 8-13, rannikul kuni 17 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub idakaare tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 21-26 kraadi.

Reede öösel on selge või vähese pilvisusega kuiv ilm. Puhub valdavalt kagutuul 2-7 m/s. Sooja on 9-14, rannikul kuni 18 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub lõuna- ja kagutuul, põhjarannikul ka kirdetuul 2-7 m/s. Sooja on 22-27 kraadi.

Laupäeva öösel on mandril vähese pilvisusega sajuta ilm. Saartele lisandub pilvi ja hommikul võib kohati hoovihma sadada. Puhub lõuna- ja kagutuul 4-9, rannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 12-17, rannikul kuni 20 kraadi.

Päeval Lääne-Eestis pilvisus tiheneb. Saartel sajab vihma, pärastlõunaks jõuavad sajuhood ka mandrile, võib äikest olla. Ida pool on pilvi hõredamalt ja ilm püsib veel peamiselt sajuta kuni õhtuni, siis suureneb hoovihma ja äikese võimalus. Puhub lõuna- ja kagutuul 5-9, puhanguti 12, rannikul kuni 15 m/s, õhtul pöördub saartel edelasse. Sooja on 20-25 kraadi.

Pühapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Sajab hoovihma ja on äikest. Pärast keskööd saartelt sajupilved eemalduvad. Puhub lõuna- ja edelatuul 4-9, puhanguti 12 m/s. Sooja on 13-18 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mõnel pool sajab hoovihma ja võib olla äikest. Puhub lõuna- ja edelatuul 4-9, puhanguti 12, õhtu poole saartel kuni 15 m/s. Sooja on 19-24 kraadi.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.