Uudis

Lähipäevil tuleb suvine ilm, sooja on kuni 22 kraadi

Foto: Shuttersock

Lähipäevadel muutub ilm mõnevõrra soojemaks ja nii on teisipäeval paiguti oodata kuni 21 kraadi sooja, kolmapäeval aga tõuseb õhutemperatuur kohati 22 kraadini. 

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu teisipäeva selge ilm. Tuul on muutliku suunaga 1-7 m/s. Sooja on 2-8, maapinnal langeb õhutemperatuur kohati nullkraadi kanti. Teisipäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Tuul on muutliku suunaga 1-7 m/s. Sooja on 16-21, rannikul kohati kuni 11 kraadi.

Kolmapäeval on vähese pilvisusega sajuta ilm. Hommikul Lääne-Eesti saartel pilvisus tiheneb ja kohati sajab vähest vihma. Tuul pöördub kagusse 3-8 m/s. Sooja on 6-11 kraadi. Kolmapäeva päeval hakkab pilvisus kõikjal tihenema ja Lääne-Eestis sajab kohati vähest vihma. Puhub valdavalt lõunakaaretuul 2-7 m/s. Sooja on 17-22, rannikul kohati kuni 11 kraadi.

Neljapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Pärast keskööd levib vihmasadu saartelt alates üle maa. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s. Põhjarannikul tugevneb idatuul 10, hommikuks puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 8-13 kraadi. Neljapäeva päeval on pilves ilm, sajab vihma ja mõnel pool võib sadu tugev olla. Õhtul lõuna poolt alates pilved ja sadu hõrenevad. Puhub lõunakaaretuul 5-10, põhjarannikul idatuul 6-11, puhanguti 15 m/s. Õhtuks tuul nõrgeneb ja pöördub lõunakaarde. Sooja on 10-15 kraadi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.