Uudis

MuPo soovitab aastavahetusel Tallinnas inimestel ilutulestikust loobuda

See aasta on Tallinnas ilutulestikku vähem?Foto: Shutterstock

Tallinna munitsipaalpolitsei tunnustab linnaosi, kes on otsustanud ära jätta aastavahetuse ilutulestiku ja soovitab ka linlastel sellest loobuda. Traditsioonilist linna ilutulestikku koos kontserdiga on võimalik nautida Vabaduse platsil. Samuti saab põnevat valgus- ja laseršõud jälgida Põhja-Tallinnas, Noblessneri sadamalinnakus.

Koduse ilutulestiku puhul paneb munitsipaalpolitsei inimestele südamele, et pürotehnika käsitsemisel tuleb olla äärmiselt tähelepanelik ning järgida kõiki ettevaatusabinõusid.

Kindlasti läbi lugeda kasutusjuhend ning veenduda, et inimesed ja loomad viibiksid ohutus kauguses. Vältida tuleks pürotehnika sattumist laste kätte ning meeles pidada, et pürotehnika ja alkohol ei ole head kaaslased! Kindlasti tuleb ilutulestikust üle jäänud jäätmed enda järelt ära koristada!

Mupo soovitus lemmikloomade omanikele: uue aasta melu saabudes oleks targem oma lemmikuid hoida kinnistes ruumides ja veenduda, et üksi õues olev loom ootamatu müra korral aiast välja ei pääseks. Kui olete otsustanud siiski ilutulestikku vaatama minna koos oma koeraga, siis jälgige, et ta oleks kindlalt rihmastatud ning ei pääseks paanikahoos põgenema.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.