Uudis

Pange korralikud talveriided valmis: lähipäevad pakuvad kuni 11 kraadi külma

Eestisse jõuab lõpuks veidi talvisem ilm.Foto: Maria Sbytova

Lähipäevad pakuvad öösel kohati kuni 11 kraadi külma, päeval on aga paiguti väheseid plusskraade, prognoosib ilmateenistus. 

Ilmaprognooside kohaselt on Tallinnas oodata kolmapäeval tihedat lumesadu. Neljapäeva öösel on Eestis pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund ja lörtsi, Lõuna-Eestis ja Saaremaal kohati ka vihma. Puhub ida- ja kirdetuul 6-12, rannikul puhanguti 17 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni -5 kraadi, saartel rannikul tuleb kuni +1 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vähest lund. Puhub ida- ja kirdetuul 6-12, rannikul puhanguti 17 m/s, õhtuks nõrgeneb. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -3 kraadi, saarte rannikul tuleb kuni +1 kraadi. 

Reede öösel on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vähest lund. Puhub kirde- ja põhjatuul 6-12, põhjarannikul puhanguti 17 m/s, pärast südaööd nõrgeneb. Õhutemperatuur on öösel vahemikus -2 kuni -7 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab lund. Puhub põhjakaare tuul 3-9, rannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -3 kraadi. 

Laupäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm ja kohati sajab lund. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni -8, kohati -11 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm ja kohati sajab lund. Puhub läänekaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni +2 kraadi. 

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses