Uudis

Tallinn korraldab nädalavahetusel kliimapikniku

Kliimapiknik toimub Pikakari rannaalal.Foto: Shutterstock

Tallinn ootab keskkonnast ja elurikkusest hoolivaid inimesi osalema linna  esimesel kliimapiknikul sel laupäeval Pikakari rannaalal.

Kliimapikniku eeskõnelejateks on kutsutud loomaökoloog Mati Kaal, keskkonnapsühholoogid Grete Arro ja Kärt Puusepp, kliimaaktivist Margot Roose ning Tallinna strateegiakeskuse rohepööraja Mihkel Kaevats, edastas linnavalitsus.

„Senine maailmakorraldus on kaasa toonud trendid, mis liigagi järjekindlalt hävitavad nii puhast vett kui ka elurikkust ning põhjustavad kahetsusväärseid muutusi kogu ökosüsteemi toimimises,“ ütles Kaevats. „Kuidas korraldada nii, et elu siin planeedil saaks jätkuda ka põlvkondade pärast? Et maailm säiliks ka meie laste, lastelaste ja lastelastelaste jaoks vähemasti niisuguse loodusega, nagu teda täna tunneme?“

Sõnum roheportaali peatoetajalt

Aitame sul tulevikuga kohaneda!

Muuda oma ettevõte metsapositiivseks ja süsinikuneutraalseks. Küsi meilt, kuidas muuta oma teenust, toodet või igapäevategevust nii, et saaksid anda maailmale rohkem kui sellelt võtta.

Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti korraldatav kliimapiknik on osa Tallinna loomade varjupaiga 5. sünnipäeva tähistamise sündmusest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.