Uudis

TalTechis algab ehitatud keskkonna iduettevõtluse kursus

F: Pixabay

Tallinna Tehnikaülikooli (TalTech) ja digitaalehituse klastri kööstoos algab interdistsiplinaarne ehitatud keskkonna iduettevõtluse kursus, mille eesmärk on leida lahendusi ehitatud keskkonna ja ehitussektori põletavamatele väljakutsele. 

“Tegemist on häkatoni-laadse kursusega, mille käigus püüame leida lahendusi sellistele väljakutsetele nagu kliimaneutraalsuse saavutamine, ringmajanduse ja renoveerimislaine juurutamine, elukeskkonna kvaliteedi parendamine, ehitusjäätmete vähendamine ja ehitusvaldkonna digipööre,” ütles kursuse läbiviija Ergo Pikas pressiteates.  

Osalema on oodatud ehitusvaldkonna tudengid, IT ja majandusteaduskonna magistrandid ning kõik muud huvilised läbi avatud ülikooli. Huvilistel tasub endast ülikooli teatel kiiresti märku anda, sest kohtade arv on piiratud.

Loengud toimuvad teisipäeviti. Esimene loeng toimub 25. jaanuaril kell 14. Kogu kursus kestab 16 nädalat. 

Kursuse sisu ja eesmärgid on kokku pandud koostöös Digitaalehituse klastri liikmete – Tallinna Tehnikaülikooli, Riigi Kinnisvara, Nordeconi ja Merko Ehitus Eestiga ning Eesti Puitmajaliidu, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ning Liveniga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.