Uudis

Talv ei anna järele: lähipäevad pakuvad korralikke külmakraade

Korralike miinuskraadidega selleks aastaks veel ühele poole ei saa.Foto: Shutterstock

Ilmateenistuse prognoosi järgi on lähipäevil oodata kuni 13 kraadi külma. 

Neljapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vähest lund. Puhub põhjakaare tuul 2-8, enne keskööd saartel puhanguti kuni 12 m/s. Külma on 1-6 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Pärastlõunal sajab mitmel pool lund. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 2-8 m/s, õhtul saartel ja põhjarannikul kirdetuul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +3 kraadi.

Reede öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, pärast keskööd jääb sadu harvemaks. Puhub kirde- ja põhjatuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Külma on 3-9 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab lund. Puhub kirde- ja põhjatuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s, pärastlõunal nõrgeneb. Külma on 1-6 kraadi. 

Laupäeva öösel on pilves selgimistega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Küla on 5-10, kohati 13 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Õhtul alates Põhja-Eestist pilvisus tiheneb ja hakkab lund sadama. Edelatuul tugevneb 5-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -3 kraadi. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.