Uudis

Vaata salareportaaži turvakodust: kamp kasse jälgib üht tuvi

Etendust jälgiti vaikides, vahepeal polnud kuulda isegi kellegi hingamist

Foto: kuvatõmmis videost

MTÜ Kasside Turvakodus kogunes teisipäeval, 30. juunil kaheksa kassi aknale, et vaadata läbi võre üksiku tuvi tegemisi.

Kasside Turvakodu vabatahtlik märkas koristamise käigus, et ühtäkki olid kõik kassid kadunud. “Korraks käis juba hirmulaine läbi: “Kas ma jätsin kuskil ukse lahti? Kus kassid on?”” seisis turvakodu Facebooki lehel.

Elanikke ei pidanud õnneks kaugelt otsima – kõrvaltoas ootas vabatahtlikku kassihord, kes oli end aknale ritta sättinud. “Võre taga tatsas aga suur ja uhke tuvi, kes ilmselgelt nautis olukorda,” kirjutas ta. “Kassid küll ei reetnud meile, mis on seekordse tuvietenduse pealkiri, aga võime tuvi uhkest olekust arvata, et see kõlas umbes nii: “Nää-nää-nää, kätte ei saa!””

Etendust jälgiti vaikides, vahepeal polnud kuulda isegi kellegi hingamist. “Pärast etenduse lõppu ei soovinud publik veel saalist lahkuda ja tuvikest hüüti ikka ning jälle uuesti lavale.”

SALAREPORTAAŽ TURVAKODUST – TUVIETENDUSED ON TAAS PÄEVAKORRAS!

SALAREPORTAAŽ TURVAKODUST – TUVIETENDUSED ON TAAS PÄEVAKORRAS! Shhh, nüüd räägime törts salajuttu! Vaadake, et te kellelegi ei räägi!Eriolukorra ajal otsutasid isegi tuvid võtta karmid meetmed kasutusele ning tuvietendused mõneks ajaks peatada. Võta siis kinni, kas tuvid tahtsid lihtsalt pikemat puhkust või olid nad tõesti olukorra pärast mures. Kasse tegi see muidugi meeletult kurvaks. Kassid igatsesid etendusi nii väga, et niimõnigi hakkas tuvi kombel kudrutama, osad harjutasid kahel käpal käimist ning teised viisid läbi lendamistunde. No mis sa raskel ajal ikka muud teed, kui hakkad siis ise tuviks!?Nüüd aga sattusime peale põrandaalusele tuvietendusele! Okei… see tegelikult ei toimunud põranda all, vaid lausa vabas õhus! Tavapärase koristuse ajal märkas vabatahtlik, et järsku on kõik kassid kadunud nagu tina tuhka. Korraks käis juba hirmulaine läbi: "Kas ma jätsin kuskilt ukse lahti? Kus kassid on?". Kaugelt ei tulnud muidugi otsida, sest kõrvaltoas ootas teda kiisuhord, kes olid ennast akna peale ritta sättinud nagu väiksed linnukesed oksal. Võre taga tatsas aga suur ja uhke tuvi, kes ilmselgelt nautis olukorda. Kassid küll ei reetnud meile, mis seekordse tuvietenduse pealkiri on, aga võime tuvi uhkest olekust arvata, et see kõlas umbes nii: "Nää-nää-nää, kätte ei saa!".Esirida oli täitunud nii paljude kassidega nagu vanadel headel aegadel ning riburadapidi lookles publikum teise toani välja. Ei mingit 2+2 reeglit ega hajutamist. Tuvietendus ise oli pinev. Terve etendus vaadati ära ühe hingetõmbega, sest vahepeal ei olnud kuulda isegi kellegi hingamist, rääkimata silmade pilgutamisest. Pärast etenduse lõppu ei soovinud publik veel saalist lahkuda ning ikka ja jälle hüüti tuvikest uuesti lavale.Tundub, et "Turvakodu otsib superstaari" on leidnud endale uue tiivulise staari, keda kassid nüüd pimesi fännavad. ;)

Posted by MTÜ Kasside Turvakodu on Esmaspäev, 29. juuni 2020

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.