Uudis

Vabatahtlikud juhatasid Saaremaa korterelamute vahel seigelnud luigepere vette tagasi

Foto: kuvatõmmis videost

Möödunud reedel, 19. juunil sai Eesti Metsloomaühing teate Saaremaalt, et Kuressaare külje all ekslevad luiged korterelamute vahel.

Luiged sattusid seiklema seetõttu, et tuttavale ja möödunud aastalgi läbitud teekonnale, mille kaudu pääseb veekogu juurde tagasi, oli vahepeal paigaldatud aed.

“Koos teavitajate Kertu ja Kauriga sai nad 400 meetrit eemal olevasse Linnulahte jalutatud,” seisis Eesti Metsloomaühingu Facebooki lehel. “Susinat sai kõvasti kuuldud!”

Luigevanematel oli kaasas neli poega. “Üks poeg väsis teel ära ja nii kandis meie vabatahtlik teda kuni veeni süles,” kirjutas ühing.

Abistajad jõudsid luigeperega veekoguni, aidates nad mudas sumbates vette.

Eesti Metsloomaühing tänab teavitajaid Kertu Vipsi ja Kaur Kaske, kes aitasid koos vabatahtlikuga kanda luigepere ohutult vette.

Luigepere

ÕHTUNE JALUTUSKÄIK LUIGEPEREGA.Eile õhtul saime teate Saaremaalt, et luigepere seikleb korterelamute vahel.Kuna lasteaias hakati remonti tegema, siis paigaldati uus aed aga luigepere, kes oli ka eelmine aasta sealt läbi jalutanud, ei osanud tagasi minna. Koos teavitajate Kertu ja Kauriga sai nad 400m eemal olevasse Linnulahte "jalutatud". Susinat sai kuuldud kõvasti! Poegi oli neil neli. Üks poeg väsis teel ära ning nii kandis meie vabatahtlik üht poega süles kuni veeni."Väsinult jõudsime siis veeni ja mudas sumbates saime nad vette!" Rõõmustasid abistajad.Täname toredaid teavitajaid Kertu Vipsi ja Kaur Kaske, kes aitasid koos vabatahtlikuga luigepere ohutult vette! 💗

Posted by Eesti Metsloomaühing on Laupäev, 20. juuni 2020

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.