Läänemaal rüüstas karu mesilat

https://www.facebook.com/Mesikuma-1542949349282007
Karu Mesikuma tarude vahel. Foto: Mesikuma / Facebook

“Nüüd see siis juhtus. Nädalavahetusel keset päeva kell 13 Kullamaa kandis. Ise sellise lahke näoga, nagu küsiks: Mida head siis selles restoranis antakse? Ja mis teil päevapakkumiseks on?” kirjutas Läänemaal Ubasalu külas tegitsev mesinik Andres Tamla eile Mesikuma Facebooki-lehel.

“Ei ole Photoshop, see on rajakaamera pilt,” ütles Tamla eile naljatades Rohegeeniusele. Fotol on karu suundumas veel suletud tarude poole.

Täna postitas Tamla uued fotod, kus näha, millega külaline hakkama sai.

“Ah et mis siis edasi sai, kui Kullamaa kuulus karu naeratades meie meerestorani sisse oli astunud?” kirjutas mesinik. “Mesikäpad ei ole kuigi kenade lauakommetega, nad ei palu endale potikeses mett serveerida ega söö korralikult taldrikut tühjaks. Ei – ampsuke siit kärjest mett, käpaga sealt kärjest hauet. Sellest tarust võtaks kärjed, tolle aga tõukaks lihtsalt ümber. Niisiis koristasime ära mõmmiku pidusöögi jäljed, korjasime kokku jahtunud perede riismed ja peame tarugrupil silma peal. Ilus mõmmik, vimma me ei pea, eks mesindus olegi oskus elada koos loodusega. Aga me hoiame kõvasti pöidlaid, et kevad nüüd lõpuks soojaks läheks ja karud metsast piisavalt süüa leiaksid ega peaks enam tarudest lisa otsima.”

Vaata fotosid siit.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kord nädalas

Hoolid Eesti loodusest ja tahad olla kursis keskkonnauudistega?

Saadame sulle kord nädalas ülevaate Eesti suurima roheportaali parimatest lugudest.