Eesti rohetehnoloogia idufirmasid eksponeeriv demokeskus kutsub külla

Külastajad demokeskuses. Foto: Cleantech Estonia

Eesti roheidufirmade klaster Cleantech Estonia ja taastuvenergia ettevõte Sunly loodud rohetehnoloogia demokeskus ootab külastajaid avastama puhtama tuleviku poole viivaid innovaatilsi lahendusi.

2016. aastal avatud demoala on riigis ainulaadne ja pakub võimalust tutvuda enam kui 50 Eesti idufirmaga viies kategoorias, sealhulgas energeetika, uuenduslikud materjalid ja transport.

Viimati külastas demokeskust üle 30 MBA tudengi ja õppejõu USA juhtivast ärikoolist Crummer Graduate Business School. Külastajatele anti ülevaade eestlaste poolt välja töötatud säästva tehnoloogia lahendustest ja valdkonna viimastest arengutest, teatas Cleantech Estonia.

Cleantech Estonia tegevjuhi Kädi Ristkoki sõnul on demokeskus oluline kokkusaamispaik nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Demokeskust on külastanud näiteks välisinvestorid, riiklikud delegatsioonid ja ülikoolid erinevatest maailma paikadest, kellel on külastuse käigus tekkinud huvi edaspidiseks koostööks ja ärisidemete arendamiseks Eesti roheettevõtluse valdkonnas. Demokeskuses on rohelahendustega tutvunud ka president Alar Karis.

Cleantech Estonia kui roheettevõtluse hääletoru Eestis ja Baltikumis näeb valdkonnas potentsiaali luua järgmised Eesti ükssarvikud ning luua puhta ja konkurentsivõimelise majanduse alustalad.

Eesti rohetehnoloogia demokeskust saab külastada Tallinnas Port of Power keskuses (Masti 17). Ekskursiooni aeg tuleb broneerida siin. Küsimuste korral kirjutada Cleantech Estonia infomeilile info@cleantechestonia.ee. Lisaks leiab Cleantech Estonia veebilehelt põhjaliku nimekirja Eesti rohetehnoloogia idufirmadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kord nädalas

Hoolid Eesti loodusest ja tahad olla kursis keskkonnauudistega?

Saadame sulle kord nädalas ülevaate Eesti suurima roheportaali parimatest lugudest.