Vaata prognoosi: järgnevad päevad toovad vihma, lörtsi ja lund – teed on libedad

Photo by KEVIN MACH: https://www.pexels.com

Täna ja ka järgnevatel päevadel sajab mitmel pool lörtsi ja vihma, sekka tuleb ka lund. Õhutemperatuur langeb ööseti paljudes paikades alla nulli, seega tuleb liikluses olla ettevaatlik.

Täna puhub põhja- ja kirdetuul 3-9, rannikul puhanguti 12, põhjarannikul kuni 15 m/s, pärastlõunal tugevneb kirdetuul põhjarannikul 8-13, puhanguti kuni 21 m/s. Õhutemperatuur on 0..+5°C.

Saabuval ööl sajab taas mitmel pool sajab lörtsi ja lund, saartel ja rannikul kohati ka vihma. Tihedam on sadu Põhja-Eesti rannikualadel. Puhub kirdetuul 4-10, rannikul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 0..-4, rannikul kohati +4°C.

Reedel on jätkub lörtsi- ja vihmasadu enamasti rannikualadel. Puhub kirde- ja idatuul 6-12, saartel ja rannikul 9-14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on 2..5°C.

Ööl vastu laupäeva võib rannikul sadada kohati lörtsi. Puhub kirde- ja idatuul 5-12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 0..-5, rannikul kuni +4°C.

Laupäeva õhtul sajab Lääne-Eesti saartel vihma ja lörtsi. Puhub ida- ja kirde-, õhtu poole ida- ja kagutuul 6-12, põhjarannikul puhanguti 15, Lääne-Eesti saartel 9-14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on 2..6°C.

Ööl vastu pühapäeva pilvisus tiheneb. Mitmel pool sajab lund, lörtsi ja vihma. Puhub ida- ja kagutuul 5-12, Lääne-Eesti saartel 8-14, puhanguti 20 m/s, hommikuks nõrgeneb. Õhutemperatuur on -2..+3, saartel kuni +7°C.

Pühapäeval on pilves ilm. Mitmel pool sajab vihma, ennelõunal kohati ka lörtsi. Puhub idakaare tuul 3-9, ennelõunal põhjarannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 3..8°C.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kord nädalas

Hoolid Eesti loodusest ja tahad olla kursis keskkonnauudistega?

Hoolid Eesti loodusest ja tahad olla kursis keskkonnauudistega? Saadame sulle kord nädalas ülevaate Eesti suurima roheportaali parimatest lugudest.