Loodusnähtused

Lähipäevil tuleb nii päikesepaistet kui ka vihma

Lähipäevil saab kõike - vihma, sooja ja päikesepaistet.Foto: Shutterstock

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb lähipäevil soe ilm ning oodata on nii päikesepaistet kui kohati ka vihma. 

Reede öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub lõunakaare tuul 3-9 m/s. Sooja on 14-19 kraadi. Päeval on vähese pilvisusega sajuta ilm. Õhtu poole saartel pilvisus tiheneb ja kohati sajab hoovihma. Puhub valdavalt lõuna- ja kagutuul 3-9, Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti 13 m/s. Sooja on 25-30, tuulele avatud rannikul kuni 23 kraadi. 

Laupäeva öösel lääne poolt alates pilvisus tiheneb. Lääne-Eestis sajab vihma ja võib äikest olla, pärast keskööd laieneb sadu ida poole. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, rannikul puhanguti 13 m/s, pärast keskööd pöördub saartest alates läänekaarde. Sooja on 15-20 kraadi. Päeval on saartel ja läänerannikul pilvi vähe ja ilm on sajuta. Mandri sisealadel on hommikupoolikul muutliku pilvisuse ja vihmahoogudega ilm, püsib äikeseoht. Pärastlõunal taandub sadu Eesti idaserva ja õhtul Peipsi taha ning selle järel taevas selgineb. Puhub edela- ja läänetuul 4-9, põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 18-23 kraadi. 

Pühapäeva öösel on laialdaselt selge ja sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3-9, öö hakul Virumaa rannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 7-12, tuulele avatud rannikul kuni 17 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Mõnel pool sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 3-9 m/s. Sooja on 18-23 kraadi. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.