Uudis

Lähipäevil kerkivad õhusooja maksimumid 23 kraadini

Foto: Ivar Soopan

Ilmateenistuse prognoosi järgi on lähipäevil oodata nii vihmasadu kui ka päikesepaistet ja õhusooja maksimumid kerkivad 23 kraadini. 

Esmaspäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3-9, öö hakul põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 7-11, rannikul kuni 13 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Vihmahood levivad põhjast lõuna suunas. Puhub lääne- ja loodetuul 3-9, puhanguti 12 m/s, õhtuks pöördub põhja ja nõrgeneb. Sooja on 15-20 kraadi.

Teisipäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub põhja- ja kirdetuul 2-7, hommikul Lõuna- ja Ida-Eestis kuni 10 m/s. Sooja on 6-11, rannikul kuni 13 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm ja mitmel pool sajab hoovihma. Puhub põhja- ja kirdetuul 3-9, puhanguti 12, Lõuna- ja Ida-Eestis kuni 14 m/s, õhtul pöördub saartel läänekaarde ja nõrgeneb. Sooja on 15-21 kraadi. 

Kolmapäeva öösel on selge ja vähese pilvisusega sajuta ilm. Lääne-Eestis puhub muutliku suunaga tuul 2-7, Ida-Eestis loodetuul 4-9, öö hakul puhanguti 13 m/s. Sooja on 6-11, rannikul kuni 13 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Lääne-Eestis sajab hoovihma. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7, Peipsi ääres ennelõunal loodetuul puhanguti 10 m/s. Sooja on 17-23 kraadi. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.