Uudis

Eelolev nädal toob kuni 17 soojakraadi

Foto: Unsplash

Eeloleva nädala esimeses pooles kerkib õhusoe paiguti kuni 17 kraadini.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu esmaspäeva selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub loodetuul 3-8, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Hommikuks tuul veidi nõrgeneb. Õhutemperatuur on -2 kuni +2, meretuulele avatud rannikul kuni +5 kraadi.

Esmaspäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaaretuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Sooja on 10-13, meretuulele avatud rannikul kuni 8 kraadi.

Teisipäeva öösel on selge ja vähese pilvisusega kuiv ilm. Puhub edela- ja läänetuul 3-9, saartel puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +5, saartel ja läänerannikul kuni 7 kraadi.

Teisipäeva ennelõunal on vähese pilvisusega sajuta ilm. Pärastlõunal lääne poolt alates pilvisus järk-järgult tiheneb, ent ilm püsib kuiv. Puhub edela- ja läänetuul 5-12, saartel ja läänerannikul puhanguti kuni 16 m/s. Sooja on 12-17, meretuulele avatud rannikul kuni 10 kraadi.

Kolmapäeva öösel on enamasti pilves ilm. Pärast keskööd jõuab saartele vihmasadu, mis laieneb hommikuks mandrile. Puhub edela- ja lõunatuul 5-12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Sooja on 7-11 kraadi.

Kolmapäeva päeval on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool esineb vihmahooge. Puhub edela- ja lõunatuul 6-11, puhanguti 15-17 m/s. Sooja on 11-16 kraadi, meretuulega rannikul kuni 9 kraadi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.