Uudis

Hea ilmateade: laupäeval on oodata lund

Kui sa rannikul ei ela, siis saad lund.Foto: shutterstock

Laupäeva päeval on oodata kohatist lumesadu, rannikul sajab ka lörtsi.

Ööl vastu laupäeva on pilves ilm. Vihma- ja lörtsisadu läheb lääne poolt alates üle lumeks. Hommikuks sadu ja pilved hõrenevad. Tuul pöördub kõikjal loodesse ja tugevneb 7-12, rannikul 12-15, puhanguti 18-21 m/s. Hommikuks tuul veidi nõrgeneb. Õhutemperatuur langeb vahemikku 0 kuni -4, rannikul kuni +2 kraadi. Teed muutuvad libedaks.

Peipsi järvel puhub lõunatuul 7-11, puhanguti kuni 14 m/s. Vastu hommikut pöördub tuul loodesse. Laine kõrgus on 0,9-1,5 meetrit. Öö on sajune, vihmasadu läheb üle lumeks. Nähtavus on mõõdukas, sajus halb. Õhutemperatuur langeb hommikuks 1 kuni 3 külmakraadini.

Laupäeva päeval on oodata muutliku pilvisusega ilma. Kohati sajab lund, rannikul ka lörtsi. Puhub loode- ja läänetuul 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-17 m/s. Õhutemperatuur jääb vahemikku -2 kuni +2, saarte rannikul kuni +4 kraadi

Peipsi järvel puhub loode- ja läänetuul 7-11, puhanguti 14 m/s. Laine kõrgus on 0,9-1,5 meetrit. Ilm on peamiselt sajuta ja nähtavus mõõdukas. Õhutemperatuur jääb vahemikku 0 kuni -2 kraadi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.