Uudis

Hea ilmateade: laupäeval on oodata lund

Kui sa rannikul ei ela, siis saad lund.Foto: shutterstock

Laupäeva päeval on oodata kohatist lumesadu, rannikul sajab ka lörtsi.

Ööl vastu laupäeva on pilves ilm. Vihma- ja lörtsisadu läheb lääne poolt alates üle lumeks. Hommikuks sadu ja pilved hõrenevad. Tuul pöördub kõikjal loodesse ja tugevneb 7-12, rannikul 12-15, puhanguti 18-21 m/s. Hommikuks tuul veidi nõrgeneb. Õhutemperatuur langeb vahemikku 0 kuni -4, rannikul kuni +2 kraadi. Teed muutuvad libedaks.

Peipsi järvel puhub lõunatuul 7-11, puhanguti kuni 14 m/s. Vastu hommikut pöördub tuul loodesse. Laine kõrgus on 0,9-1,5 meetrit. Öö on sajune, vihmasadu läheb üle lumeks. Nähtavus on mõõdukas, sajus halb. Õhutemperatuur langeb hommikuks 1 kuni 3 külmakraadini.

Laupäeva päeval on oodata muutliku pilvisusega ilma. Kohati sajab lund, rannikul ka lörtsi. Puhub loode- ja läänetuul 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-17 m/s. Õhutemperatuur jääb vahemikku -2 kuni +2, saarte rannikul kuni +4 kraadi

Peipsi järvel puhub loode- ja läänetuul 7-11, puhanguti 14 m/s. Laine kõrgus on 0,9-1,5 meetrit. Ilm on peamiselt sajuta ja nähtavus mõõdukas. Õhutemperatuur jääb vahemikku 0 kuni -2 kraadi.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.