Uudis

Lähipäevil läheb ilm veidi jahedamaks

F: Pixabay

Lähipäevil läheb ilm senisest veidi jahedamaks, kuid õhusooja maksimumid püsivad siiski kindlalt üle 10 kraadi. 

Laupäeva öösel on Hiiumaal ja Põhja-Eestis pilves selgimistega ilm ning hommikul võib kohati ka vihma sadada. Lõuna pool on õhukese pilvkattega sajuta ilm. Puhub edelatuul 2-7, rannikul kuni 10 m/s. Sooja on 3-8 kraadi, Lõuna-Eestis on õhutemperatuur vahemikus  -1 kuni +2 kraadi, tuulele avatud rannikul on õhusooja 10 kraadi. Päeva jooksul kattub taevas pilvedega. Kohati sajab vihma, suurem on tõenäosus Eesti lääne- ja põhjaosas. Puhub edelatuul 2-7, rannikul kuni 10 m/s. Sooja on 9-13 kraadi. 

Pühapäeva öösel on enamasti pilves ilm ja kohati sajab vihma. Puhub edelatuul 3-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 3-9 kraadi, Kagu-Eestis pole välistatud, et õhutemperatur langeb 0 kraadi juurde. Saartel ja läänerannikul tuleb kuni 11 kraadi sooja. Päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vihma. Edelatuul tugevneb 5-10, puhanguti 12, rannikul kuni 15 m/s. Sooja on 10-13 kraadi. 

Esmaspäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Eesti lääne- ja põhjaosas sajab kohati vähest vihma. Kagu-Eestis on selgem ja sajuta ilm. Puhub edela- ja lõunatuul 5-11, puhanguti 14, saartel ja läänerannikul kuni 18 m/s. Sooja on 2-8, Eesti lääneservas kuni 11 kraadi. Päeval lääne poolt alates pilvisus tiheneb. Ennelõunal sajab kohati vähest vihma. Pärastlõunal jõuab saartele tihedam sadu ja laieneb õhtul mandri lääneserva. Puhub edela- ja lõunatuul 5-11, puhanguti 14, saartel ja läänerannikul kuni 18 m/s. Sooja on 9-12 kraadi. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.