Uudis

Lähipäevil tuleb kuni 18 kraadi sooja

Foto: Unsplash

Ilmateenistuse prognoosi järgi ulatuvad lähipäevadel õhusooja maksimumid 18 kraadini.

Neljapäeva öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub loodetuul 4-9, puhanguti 12 m/s. Sooja on 2-7 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub loode- ja läänetuul 5-9, puhanguti 12, rannikul kuni 15 m/s. Sooja on 7-13 kraadi.

Reede öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub loode- ja läänetuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +3 kraadi, meremõjuga rannikul tuleb kuni +6 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3-8 m/s, pärastlõunal saartel edela- ja lõunatuul puhanguti 12 m/s. Sooja on 10-15, rannikul kohati 8 kraadi.

Laupäeva öösel on mandril selge või vähese pilvisusega, saartel vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub edela- ja lõunatuul 5-9, rannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 2-7 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Lääne pool hakkab hoovihma sadama ja õhtuks jõuavad sajuhood ka Ida-Eestisse. Puhub valdavalt edelatuul 3-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 13-18 kraadi, rannikul 10 kraadi ümber.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.