Uudis

Talvine ilm jätkub: lähipäevil tuleb kuni seitse kraadi külma, oodata on ka lumesadu

Foto: Unsplash

Ilmateenistuse teatel sajab lähiajal nii lund, vihma kui ka lörtsi. Kui öösiti valitsevad peamiselt külmakraadid, siis päeval võib tõusta temperatuur kolme soojakraadini.

Laupäeva öösel on pilves ilm. Sajab lörtsi ja vihma, sisemaal ka lund. Hommikuks sajud enamikes kohtades lakkavad. Kohati on jäidet. Puhub kagutuul 3-9, saartel puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni +1 kraadi, saartel kuni +3 kraadi.

Päeval pilvisus hõreneb. Ennelõunal võib sadada kohati veidi vihma või lörtsi. Puhub kagutuul 3-9, saartel puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemkus 0 kuni -3 kraadi, saartel ja rannikul kuni +3 kraadi.

Pühapäeva öösel on valdavalt pilves ilm. Saartel võib veidi sadada. Puhub kagutuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni -7, saartel -3 kuni +2 kraadi.

Päeval on pilves ilm. Lääne-Eestis sajab mitmel pool vähest lund, saartel ka lörtsi. Puhub kagutuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni -5, saartel kuni +2 kraadi.

Esmaspäeva öösel on pilves ilm. Ajuti sajab lund, saartel ka lörtsi ja vihma. Puhub kagu- ja idatuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni -5, saartel kuni +2 kraadi.

Päeval on pilves ilm. Mitmel pool sajab lund, saartel ka lörtsi ja vihma, keskpäeval lääne poolt alates sadu järk-järgult lakkab. Puhub lõunakaare tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on -3 kuni +1, saartel kuni +4 kraadi.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.