Uudis

Nädala teises pooles ei küündi temperatuur üle kümne soojakraadi, oodata on vihma ja lörtsi

Foto: Unsplash

Ilmateenistuse teatel läheb ilm lähipäevil õige sügiseseks, nädala lõpupoole jäävad õhusooja maksimumid juba alla kümne kraadi.

Kolmapäeva öösel on vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub põhjakaare tuul 4-10, rannikualadel tugevneb kirdetuul puhanguti 12-15, Liivi lahe piirkonnas hommikul kuni 18 m/s. Sooja on 2-7 kraadi, maapinnal langeb temperatuur kohati vahemikku 0 kuni -2° kraadi. Rannikul tuleb seevastu sooja kuni 11 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm. Kagu-Eestis ja kohati ka rannikul sajab vähest vihma. Puhub kirdetuul 7-12, puhanguti 15, Lääne-Eesti saartel kuni 20 m/s. Sooja on 8-12 kraadi.

Sõnum roheportaali peatoetajalt

Aitame sul tulevikuga kohaneda!

Muuda oma ettevõte metsapositiivseks ja süsinikuneutraalseks. Küsi meilt, kuidas muuta oma teenust, toodet või igapäevategevust nii, et saaksid anda maailmale rohkem kui sellelt võtta.

Neljapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vihma. Puhub kirde- ja põhjatuul 6-12, rannikul puhanguti 15, Lääne-Eesti saartel kuni 20 m/s. Sooja on 4-7, rannikul kuni 10 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, õhtul võib Virumaal tulla sekka ka lörtsi. Puhub kirde- ja põhjatuul 6-11, saartel ja rannikul puhanguti 15-18 m/s. Sooja on 6-9 kraadi.

Reede öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, Virumaal võimalik ka lörts. Puhub põhja- ja loodetuul 6-12, rannikul puhanguti 15-17, hommikuks tuul nõrgeneb. Sooja on 2-7 kraadi, maapinnal langeb aga temperatuur vahemikku 0 kuni -2 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, Virumaal on võimalik ka lörts. Puhub loodetuul 5-10, rannikul puhanguti 12-15 m/s. Sooja on 4-9 kraadi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.