Uudis

Nädala teises pooles ei küündi temperatuur üle kümne soojakraadi, oodata on vihma ja lörtsi

Foto: Unsplash

Ilmateenistuse teatel läheb ilm lähipäevil õige sügiseseks, nädala lõpupoole jäävad õhusooja maksimumid juba alla kümne kraadi.

Kolmapäeva öösel on vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub põhjakaare tuul 4-10, rannikualadel tugevneb kirdetuul puhanguti 12-15, Liivi lahe piirkonnas hommikul kuni 18 m/s. Sooja on 2-7 kraadi, maapinnal langeb temperatuur kohati vahemikku 0 kuni -2° kraadi. Rannikul tuleb seevastu sooja kuni 11 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm. Kagu-Eestis ja kohati ka rannikul sajab vähest vihma. Puhub kirdetuul 7-12, puhanguti 15, Lääne-Eesti saartel kuni 20 m/s. Sooja on 8-12 kraadi.

Neljapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vihma. Puhub kirde- ja põhjatuul 6-12, rannikul puhanguti 15, Lääne-Eesti saartel kuni 20 m/s. Sooja on 4-7, rannikul kuni 10 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, õhtul võib Virumaal tulla sekka ka lörtsi. Puhub kirde- ja põhjatuul 6-11, saartel ja rannikul puhanguti 15-18 m/s. Sooja on 6-9 kraadi.

Reede öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, Virumaal võimalik ka lörts. Puhub põhja- ja loodetuul 6-12, rannikul puhanguti 15-17, hommikuks tuul nõrgeneb. Sooja on 2-7 kraadi, maapinnal langeb aga temperatuur vahemikku 0 kuni -2 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, Virumaal on võimalik ka lörts. Puhub loodetuul 5-10, rannikul puhanguti 12-15 m/s. Sooja on 4-9 kraadi.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.