Tallinna Vabaduse väljakul avati kestliku arengu koomiksinäitus

Foto: Tallinna Strateegiakeskus

Tallinna Vabaduse väljaku tunnelis avati eile üleilmseid kestliku arengu eesmärke käsitleva koomiksisarja näitus “Planeedi tööde nimekiri”.

Näitus tutvustab külastajatele ÜRO 2030. aasta kestliku arengu eesmärke, mis on kujutatud põnevalt ja harivalt koomiksite vahendusel. Koomiksid pakuvad lihtsat ja mõistetavat keelt keerukatele teemadele.

Tallinna Strateegiakeskuse Euroopa rohelise pealinna büroo juht Krista Kampus rõhutas näituse olulisust teadlikkuse tõstmisel kestliku arengu eesmärkidest. “Nii linnas kui ka laiemalt on oluline igaühe panus kestliku arengu eesmärkide saavutamisse ning see näitus aitab mõista ja näha oma rolli selles ülesandes,” ütles Kampus.

Näituse on illustreerinud Hollandi kunstnik Margreet de Heer, kes on suutnud keerulised teemad kujutada ligitõmbavas ja arusaadavas vormis.

Näitus on avatud kõigile huvilistele kuni 14. maini ning ootab külastajaid avastama, kuidas igaüks saab anda panuse parema tuleviku loomisse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kord nädalas

Hoolid Eesti loodusest ja tahad olla kursis keskkonnauudistega?

Hoolid Eesti loodusest ja tahad olla kursis keskkonnauudistega? Saadame sulle kord nädalas ülevaate Eesti suurima roheportaali parimatest lugudest.