Uudis

Lähipäevil tuleb kohati 15 kraadi külma

F: Pixabay

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb lähipäevil kuni 15 kraadi külma, kusjuures ööpäevane õhutemperatuuri kõikumine võib olla ligi 20 kraadi. 

Teisipäeva öösel on pilves ilm. Sajab lörtsi, vihma, kohati ka lund ja tuiskab. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-12, puhanguti 15, saartel ja põhjarannikul pöördub kirdesse ja põhja ning tugevneb 8-14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +2 kraadi.

Päeval on pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi, paiguti tuiskab, õhtul sadu hõreneb. Tuul pöördub kõikjal loodesse ja põhja 4-9, puhanguti 14, rannikul 8-14, puhanguti 20 m/s, õhtul nõrgeneb järk-järgult. Õhutemperatuur on -1 kuni +2 kraadi, pärastlõunal loode poolt alates langeb.

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab lund. Puhub loodetuul 5-11, rannikul puhanguti kuni 15 m/s, pärast keskööd nõrgeneb. Külma on 4-10 kraadi.

Päeval on muutliku pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub valdavalt läänekaare tuul 2-8 m/s. Külma tuleb 2-7 kraadi. 

Neljapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 2-7, hommikuks pöördub tuul lõunasse ja tugevneb kuni 10 m/s. Külmaon saartel 1-6, mandril 7-12, kohati 15 kraadi, hommikuks temperatuur tõuseb.

Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Õhtupoolikul sajab rannikul kohati vihma. Lõuna- ja edelatuul tugevneb 5-12, puhanguti 15, rannikul kuni 18 m/s. Õhutemperatuur tõuseb vahemikku 0 kuni +3 kraadi. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.